Menu
Your Cart

Слим фит Темно сина Кошула

Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит  Темно сина Кошула
-74 %
Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит  Темно сина Кошула
Слим фит Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR17073-440
490ден
1,890ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Вид на крагња Скриени копчиња
Вид на ракави Ракави со закопчување
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро