Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Кошула

Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна  Кошула
Слим фит Еднобојна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: 3103DAC01001-01
790ден
Ex Tax: 790ден


Слим фит Еднобојна  Кошула

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 75% полиестер 25% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро