Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Камел Кошула

Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
-17 %
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Слим фит Еднобојна Камел Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: 01POP01001-430
990ден
1,190ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Камел
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро