Menu
Your Cart

Биг сајз Принт Сина Кошула

Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Биг сајз Принт Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: BT210012-380
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден


Биг сајз Принт Маслинеста Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 58% памук 39% полиестер 3% еластин
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро