Menu
Your Cart

Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула

Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: BT180016-803
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден


Биг сајз Ситни дезени Темно сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Деним - тексас
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро