Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула

Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Модерен фит Еднобојна Индиго Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD1200000010-164
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро