Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула

Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
-51 %
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Модерен фит Еднобојна Петрол Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD17006-203
490ден
990ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Петрол
КАРАКТЕРИСТИКА Везени
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро