Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула

Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Модерен фит Еднобојна Зелена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD17006-200
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
КАРАКТЕРИСТИКА Везени
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро