Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула

Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
-69 %
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Модерен фит Еднобојна Мастило сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: 3012CTN01004-24
490ден
1,590ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Мастило сина
Тип на култура Памук
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро