Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Кошула

Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
-38 %
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна  Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: 3012TCO01003-41
490ден
790ден
Ex Tax: 490ден


Модерен фит Еднобојна Бела Кошула Модерен фит Еднобојна Црна Кошула Модерен фит Еднобојна Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Полиестер,35% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро