Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула

Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
-30 %
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Модерен фит Еднобојна Бордо Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD1200000010-172
690ден
990ден
Ex Tax: 690ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро