Menu
Your Cart

Модерен фит Еднобојна Кошула

Модерен фит Еднобојна Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Модерен фит Еднобојна Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
Модерен фит Еднобојна Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Модерен фит Еднобојна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
 • Model: MD13004-169
990ден
Ex Tax: 990ден


Модерен фит Еднобојна Кошула Модерен фит Еднобојна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро