Menu
Your Cart

Модерен фит Линии Бела Кошула

Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Модерен фит Линии Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: MD200002-531
1,890ден
Ex Tax: 1,890ден


Модерен фит Линии Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Линии
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 97% Памук,3% Еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро