Menu
Your Cart

Модерен фит Линии Бела Кошула

Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Модерен фит Линии Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: MD200002-530
1,890ден
Ex Tax: 1,890ден


Модерен фит Линии Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Модерен фит
Дезени Линии
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 97% Памук,3% Еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро