Menu
Your Cart

Класик фит Дизајнирана Сина Кошула

Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Класик фит Дизајнирана Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL17045-721
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Класик фит Дизајнирана Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Дизајнирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро