Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Зелена Кошула

Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
-30 %
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL17040-294
690ден
990ден
Ex Tax: 690ден


Класик фит Еднобојна Мастило сина Кошула Класик фит Еднобојна Индиго Кошула Класик фит Еднобојна Виолетова Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Скриени копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро