Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула

Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220015-908
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Има
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро