Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Крем Кошула

Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Крем Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220019-702
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Крем
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро