Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула

Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
-17 %
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: 02POP00004-515
990ден
1,190ден
Ex Tax: 990ден


Класик фит Еднобојна Мастило сина Кошула Класик фит Еднобојна Мастило сина Кошула Класик фит Еднобојна Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Маслинеста
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро