Menu
Your Cart

Ткаени Антрацикт Капа

Ткаени Антрацикт Капа
Ткаени Антрацикт Капа
Ткаени Антрацикт Капа
Ткаени Антрацикт Капа
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Ткаени Антрацикт Капа
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: AK021001-AN
490ден
Ex Tax: 490ден
Објаснување
Боја Антрацикт
Тип на култура Акрил
Група производи Капа
Дезени Ткаени
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро