Menu
Your Cart

Мулти Шал

 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
Мулти Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SL210002-748
360ден
Ex Tax: 360ден


 Мулти Шал  Мулти Шал  Мулти Шал
Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро