Menu
Your Cart

Мулти Шал

 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
Мулти Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SL210002-746
360ден
Ex Tax: 360ден


 Мулти Шал  Мулти Шал  Мулти Шал
Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро