Menu
Your Cart

Ткаени Шал

Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Ткаени Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
 • Model: SL210001-300
490ден
Ex Tax: 490ден


Ткаени Антрацикт Шал Ткаени Шал Ткаени Шал
Објаснување
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Ткаени
Состав 65% полиестер 35% вискоза
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро