Menu
Your Cart

Дизајнирана Шал

Дизајнирана  Шал
Дизајнирана  Шал
Дизајнирана  Шал
Дизајнирана  Шал
Дизајнирана  Шал
Дизајнирана  Шал
Дизајнирана Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SL190001-136
490ден
Ex Tax: 490ден


Дизајнирана Темно сина Шал Дизајнирана Бордо Шал Дизајнирана Темно сина Шал
Објаснување
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Дизајнирана
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро