Menu
Your Cart

Дизајнирана Црна Шал

Дизајнирана Црна Шал
Дизајнирана Црна Шал
Дизајнирана Црна Шал
Дизајнирана Црна Шал
Дизајнирана Црна Шал
Дизајнирана Црна Шал
Дизајнирана Црна Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SL190002-101
650ден
Ex Tax: 650ден
Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Дизајнирана
Состав 65% полиестер 35% вискоза
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро