Menu
Your Cart

Дизајнирана Бордо Шал

Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Дизајнирана Бордо Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SL190001-129
490ден
Ex Tax: 490ден


Дизајнирана Темно сина Шал Дизајнирана  Шал Дизајнирана Темно сина Шал
Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Дизајнирана
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро