Menu
Your Cart

Дизајнирана Темно сина Шал

Дизајнирана Темно сина Шал
Дизајнирана Темно сина Шал
Дизајнирана Темно сина Шал
Дизајнирана Темно сина Шал
Дизајнирана Темно сина Шал
Дизајнирана Темно сина Шал
Дизајнирана Темно сина Шал
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: SL190001-124
490ден
Ex Tax: 490ден


Дизајнирана Бордо Шал Дизајнирана Темно сина Шал Дизајнирана  Шал
Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Дизајнирана
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро