Menu
Your Cart

Бордо Ремен

 Бордо Ремен
 Бордо Ремен
 Бордо Ремен
 Бордо Ремен
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Бордо Ремен
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KM16012-112
490ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Веганска кожа
Група производи Ремен
Состав 100% полиуретан

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро