Menu
Your Cart

Бордо Ремен

 Бордо Ремен
 Бордо Ремен
 Бордо Ремен
 Бордо Ремен
Бордо Ремен
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KM16012-184
490ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Веганска кожа
Група производи Ремен
Состав 100% полиуретан

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро