Menu
Your Cart

Плетено Алка

Плетено  Алка
Плетено Алка
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BRC19001-116
360ден
Ex Tax: 360ден
Објаснување
Боја Мулти
Група производи Алка
Дезени Плетено
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро