Menu
Your Cart

Поклон сет

 Поклон сет
 Поклон сет
 Поклон сет
 Поклон сет
 Поклон сет
 Поклон сет
 Поклон сет
 Поклон сет
Поклон сет
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
 • Model: SB210001-501
650ден
Ex Tax: 650ден


 Поклон сет  Поклон сет  Поклон сет

Достапни опции

Објаснување
Тип на култура Памук еластин
Група производи Поклон сет
Состав Боксер: Памук 95%, Еластин 5% / Чорапи: Вискоза 75%, Полиамид 25%
Paket Məzmunu 2 пара чорапи,1 пар боксерки

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро