Menu
Your Cart

Ситни дезени Темно сина Лептир машна

Ситни дезени Темно сина Лептир машна
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Ситни дезени Темно сина Лептир машна
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: PY17001-126
360ден
Ex Tax: 360ден
Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Полиестер
Група производи Лептир машна
Дезени Ситни дезени
Состав 100% полиестер

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро