Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Сива Кошула

Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL14030-183
790ден
Ex Tax: 790ден


Класик фит Еднобојна Сина Кошула Класик фит Еднобојна Сина Кошула Класик фит Еднобојна Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња за вратоврска
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро