Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Зелена Кошула

Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
-30 %
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Зелена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL17040-294
690ден
990ден
Ex Tax: 690ден


Класик фит Еднобојна Индиго Кошула Класик фит Еднобојна Виолетова Кошула Класик фит Еднобојна Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Скриени копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро