Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Индиго Кошула

Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Класик фит Еднобојна Индиго Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL17040-292
990ден
Ex Tax: 990ден


Класик фит Еднобојна Виолетова Кошула Класик фит Еднобојна Сина Кошула Класик фит Еднобојна Мастило сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Индиго
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Скриени копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро