Menu
Your Cart

Биг сајз Принт Сина Кошула

Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
-65 %
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Биг сајз Принт Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT16015-981
490ден
1,390ден
Ex Tax: 490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Поплин со ликра
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Принт
Вид на ракави Долги ракави
Состав 97% Памук,3% Еластин
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро