Menu
Your Cart

Еднобојна Сина Кошула

Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: RF220029-950
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Деним - тексас
Група производи Кошула
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со два џебови
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро