Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Темно сина Кошула

Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Карирана Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220013-810
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Класик фит Карирана Кафеава Кошула Класик фит Карирана Мулти Кошула Класик фит Карирана Мулти Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро