Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Сина Кошула

Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
Класик фит Карирана Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL220013-901
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Класик фит Карирана Кафеава Кошула Класик фит Карирана Мулти Кошула Класик фит Карирана Мулти Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро