Menu
Your Cart

Еднобојна Црна Кошула

Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Еднобојна Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: RF220021-800
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Деним - тексас
Група производи Кошула
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со два џебови
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро