Menu
Your Cart

Биг сајз Еднобојна Бела Кошула

Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
-12 %
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Биг сајз Еднобојна Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT13001-01
1,490ден
1,690ден
Ex Tax: 1,490ден


Биг сајз Еднобојна Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро