Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула

Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
-50 %
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Темно портокалова Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR220040-911
590ден
1,190ден
Ex Tax: 590ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно портокалова
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро