Menu
Your Cart

Еднобојна Сина Кошула

Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Еднобојна Сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: RF220027-912
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула Еднобојна Светло сиво Кошула Еднобојна Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Сина
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро