Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула

Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Еднобојна Светло сиво Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220019-704
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Светло сиво
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро