Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула

Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
-20 %
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Слим фит Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: DR220040-921
950ден
1,190ден
Ex Tax: 950ден

Достапни опции

Објаснување
Боја СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро