Menu
Your Cart

Еднобојна Минт Кошула

Еднобојна Минт Кошула
Еднобојна Минт Кошула
Еднобојна Минт Кошула
Еднобојна Минт Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Еднобојна Минт Кошула
Еднобојна Минт Кошула
Еднобојна Минт Кошула
Еднобојна Минт Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Еднобојна Минт Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: RF220027-910
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Еднобојна Светло сиво Кошула Еднобојна Сина Кошула Еднобојна Бела Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Минт
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро