Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула

Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Класик фит Еднобојна Кафеава Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL220019-709
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Кафеава
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро