Menu
Your Cart

Еднобојна Зелена Кошула

Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
Еднобојна Зелена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: RF220027-916
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Еднобојна Бела Кошула Еднобојна Минт Кошула Еднобојна СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Зелена
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро