Menu
Your Cart

Класик фит Ситни дезени Црна Кошула

Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Класик фит Ситни дезени Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL220022-400
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро