Menu
Your Cart

Слим фит Принт Мулти Кошула

Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Принт Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR220048-320
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Слим фит Принт Мулти Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Вискоза
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% вискоза
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро